Krotoszyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do sklepu monopolowego w Zdunach. Szybka reakcja funkcjonariuszy była możliwa dzięki telefonicznej informacji jednego z mieszkańców tego miasta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Krotoszyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do sklepu monopolowego w Zdunach. Szybka reakcja funkcjonariuszy była możliwa dzięki telefonicznej informacji jednego z mieszkańców tego miasta. Sprawcy grozi do 10 lat więzienia.

Oficer dyżurny z Krotoszyna został poinformowany przez mieszkańca Zdun, że w sklepie monopolowym wybito szybę. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze. Tam zastali na chodniku leżącą siekierę, która posłużyła włamywaczowi do wybicia szyby wystawowej.

Szybka reakcja policjantów doprowadziła do zatrzymania włamywacza, który był w środku sklepu. Mężczyzna chował butelki z alkoholem do reklamówki, a także kończył picie 0,7 litra wódki. Złodziej był w stanie silnego upojenia alkoholowego.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!