Kolejny salon gier zlikwidowany Kolejny salon gier zlikwidowany

(© KPP Krotoszyn)

We wtorek, 29 maja w godzinach popołudniowych kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zostały zarekwirowane przez krotoszyńskich policjantów i funkcjonariuszy urzędu celnego z Kalisza. Funkcjonariusze zabezpieczyli 3 automaty do gier. Za przestępstwo karno-skarbowe grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Kaliszu zlikwidowali nielegalny salon gier. Funkcjonariusze weszli do lokalu mieszczącego się w Krotoszynie przy ulicy Zdunowskiej. Tam zabezpieczyli 3 automaty do gier hazardowych. Obecnie funkcjonariusze służby celno-skarbowej wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Po nowelizacji Ustawy o grach hazardowych, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku właścicielowi lokalu oraz właścicielowi automatów grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TEŻ KONIECZNIE
Cztery automaty zlikwidowane. Kolejne salony na celowniku!Kryminalne

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ktoś tam (gość)

I tak pownło byś powini wszystkie gry maszynowe po zabierać a nie potem ludzie tracą kasę na maszynach tu się zgadzam