We wtorek, 12 czerwca o godzinie 11:10 do PSP w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 15 w Koźminie Wielkopolskim.

Po przybyciu na miejsce strażaków ustalono, że zderzyły się dwa samochody osobowe (daewoo lanos i renault scenic). Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób. Na miejscu był patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu w momencie przybycia Straży Pożarnej były pod opieką Służb Medycznych. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali pomocy medycznej i pozostawali na miejscu zdarzenia.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy w rozbitych pojazdach odłączyli akumulatory. Po usunięciu samochodów z drogi, strażacy przystąpili do usuwania z jezdni części karoserii i szkła. Wyciekający płyn eksploatacyjny usunęli przy pomocy sorbentu. Na tym działania zakończono i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: START LPR PO ZDARZENIU W WARSZTACH (POW. OSTROWSKI)


Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!