(© dh Szymon Kujawa )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

– Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotnie południe (2 lipca) w miejscowości Klatka, gmina Koźmin Wlkp. na trasie z Koźmina Wlkp.-Dobrzyca. Kierujący samochodem osobowym audi młody mężczyzna stracił nad nim panowanie, wypadł z drogi i uderzył prawą stroną w przydrożne drzewo – poinformował nas Tomasz Niciejewski, rzecznik komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

– Zgłoszenie do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 12.23 - mówi mł. bryg. Tomasz Niciejewski. - Dyspozytor wysłał do zdarzenia samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP z Krotoszyna, samochód ratownictwa technicznego z OSP Koźmin Wlkp. oraz policję i pogotowie ratunkowe.
Po dojechaniu na miejsce strażacy udzelili pierwszej pomocy kierowcy audi, który leżał na poboczu drogi. Auto było doszczętnie zniszczone i owinięte wokół przydrożnego drzewa. Po strażakach na miejsce dotarła karetka pogotowia, która przewiozła ciężko rannego mężczyznę do szpitala w Krotoszynie. Przez ponad godzinę na miejscu wypadku pracowali strażacy i policjanci.
Dyżurny policji w Krotoszynie poinformował nas, że poszkodowany kierowca to 32-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Prawdopodobną przyczyną wypadku mogła być deszczowa pogoda i nadmierna prędkość na śliskiej nawierzchni.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pan i (gość)

Chłopak przezyl i doszedl do siebie:) Choć trudno w to uwierzyć patrząc na rozbity samochód który kupił kilka dni przed wypadkiem od kolegi..:( Choć znany z brawurowej jazdy:(