Trwają uroczystości odpustowe z okazji 42 rocznicy koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Licheńskiej' Rozpoczęły je wczorajsze nieszpory i msza święta odprawiona w na ołtarzu polowym przy kościele świętej Doroty.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trwają uroczystości odpustowe z okazji 42 rocznicy koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Licheńskiej'

Rozpoczęły je wczorajsze nieszpory i msza święta odprawiona w na ołtarzu polowym przy kościele świętej Doroty. Główne uroczystości odbyły sie jednak dzisiaj, a sumę odpustową z procesją odprawił ks. biskup Władysław Blin.

W sierpniu w sanktuarium przebywać będą artyści, od 17 sierpnia rozpoczyna się plener „Licheń na sztalugach”. Artystów gościć będzie Dom Pielgrzyma „Arka”. Natomiast na 30 sierpnia zaplanowano Licheńskie Spotkania Rodzin. W programie mszą święta z błogosławieństwem dla dzieci i młodzieży na nowy rok szkolny, konkursy i zabawy, które poprowadzą „Chłopaki z naszej paki”. Przed bazyliką koncertować będzie zespół „Arka Noego”

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!