Kupując bilet na podróż w jedną stronę, z powrotem będzie można wrócić gratis Kupując bilet na podróż w jedną stronę, z powrotem będzie można wrócić gratis

Kupując bilet na podróż w jedną stronę, z powrotem będzie można wrócić gratis. (© Waldemar Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Air Show już w weekend 19-20 maja na terenie lotniska Poznań-Ławica. Z tej okazji Koleje Wielkopolskie przygotowały specjalną promocję dla pasażerów powracających z międzynarodowych pokazów lotniczych.

Każdy kto wybierze się Kolejami Wielkopolskimi do Poznania, otrzyma na wykorzystanym bilecie jednorazowym okazjonalny stempel, który uprawni do nieodpłatnego przejazdu powrotnego. By uzyskać specjalny znaczek, należy podczas Air Show odwiedzić stoisko przewoźnika.

Każda osoba zamierzająca uczestniczyć w wydarzeniu Air Show 2018, która zakupi na zasadach określonych w Regulaminie Kolejowych Przewozów Pasażerskich Samorządu Województwa Wielkopolskiego bilet jednorazowy na przejazd ,,Tam” na przejazd w dniach 19 i 20 maja 2018 roku będzie mogła za darmo wrócić do domu

- podkreślają przedstawiciele Kolei Wielkopolskich.

ZOBACZ TEŻ: Poznań AIR SHOW 2018 - program, atrakcje, zdjęcia, biletyAir Show 2017 w Radomiu. Pokaz dynamiczny Mi-24 z Inowrocławia - zobacz wideo:

źródło: echodnia.eu/x-news.pl.

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam
Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!