Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Elżbieta Wybieralska jest dyrektorem firmy Nutricia w Krotoszynie.

Zakład Mleczarski Nutricia Krotoszyn jest producentem surowców i półproduktów do produkcji mlek modyfikowanych i kaszek dla niemowląt oraz wysokiej jakości produktów mleczarskich. Dzięki zaangażowaniu zespołu pracowników z Elżbietą Wybieralską na czele firma w Krotoszynie znalazła się w czołówce zakładów mleczarskich w Polsce. Na lokalnym rynku znana jest także z działalności społecznej, zwłaszcza na niwie współpracy z przedszkolami i szkołami.

JAK GŁOSOWAĆ?

Aby zagłosować na Elżbietę Wybieralską należy wysłać SMS o treści SUPER.151 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT). Każdy czytelnik i internauta, może oddać dowolną ilość głosów jeśli uważa, że jego faworyt na takie poparcie zasłużył. Wygra ten kandydat, który uzyska największą liczbę głosów.


Krotoszyn.naszemiasto.pl na Facebooku. Zebraliśmy całe miasto w jednym miejscu - dołącz do naszej społeczności!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!