Doda, czyli Dorota Rabczewska-Stępień, kontrowersyjna i pełna sex apeal'u wokalistka zespołu VIRGIN, będzie gwiazdą zaplanowanych na weekend 1--3 czerwca Dni Koźmina wielkopolskiego. Ta jedna z najsłynniejszych i najbardziej znanych gwiazd polskiej estrady swój koncert da wieczorem w niedzielę 3 czerwca. Należy spodziewać się prawdziwej inwazji fanów tej artystki.

Znamy już ogólny zarys wydarzeń muzycznych w ramach Dni Koźmina Wielkopolskiego 2018. I tak w piątkowy wieczór na koźmińskiej scenie wystąpi raper Tede, czyli znany muzyk wykonujący muzykę spod znaku hip-hop. To w pewnych kręgach gwiazda o wiele większa niż Doda. W sobotę 2 czerwca klimat na koźmińskim Podzamczu diametralnie się zmieni. "Co to jest za dziewczyna, czy ktoś podpowie mi?” – zapyta z pewnością publiczność gwiazda sobotniego koncertu – zespół MiG. Formacja disco-polo znana jest z takich przebojów jak: „Miód Malina” , „Lalunia” i „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy”.
Następnie na scenie zaprezentuje się zespół "Country Show Band” z wokalistą Urszulą Chojan. Urszula Chojan z zespołem chętnie wykonuje piosenki w odmianie rock-country i pop-country.
Jednak widowiskowym zwieńczeniem Dni Koźmina Wielkopolskiego będzie bez wątpienia występ Dody. Spodziewać się należy najazdu fanów nie tylko z naszego powiatu.
Jak co roku -- oprócz gwiazd -- na scenie Dni Koźmina Wielkopolskiego zaprezentują się lokalni artyści, a także holenderska orkiestra dęta. W niedzielne popołudnie odbędzie się również X. edycja Festiwalu Przedszkolaka „O złoty dzwoneczek”.
Szczegółowy program Dni Koźmina Wielkopolskiego ukaże się wkrótce na stronach internetowych tej gminy.

+++


Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!