Derby Krotoszyna w Okręgowym Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

Przemysław Bochna
W środę, 20 września, w Krotoszynie na ulicy Sulmierzyckiej o godzinie 16.00 w ramach V rundy Pucharu Polski KOZPN odbył się mecz Astry Krotoszyn z Towarzystwem Miłośników Piłki Nożnej.

Od samego początku, znacznie lepiej prezentowała się drużyna Astry Krotoszyn. Mimo dosyć wyrównanej gry i walki głównie w środku pola to oni mieli więcej okazji bramkowych po pierwszej połowie. Grali znacznie pełniej i składniej, podczas gdy TMPN grało głównie z kontry. Mimo że kilka razy udało im się zagrozić bramkarzowi Astry, do końca pierwszej połowie wynik pozostawał remisowy. W drugiej połowie znacznie bardziej otworzyła się Astra Krotoszyn prawie dominując na boisku,. Już kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Astra Krotoszyn cieszyć się mogła pierwszą bramką po wcześniejszej doskonałej wrzutce. Od tego momentu gra TMPN przestała się układać i mimo kilku prób urwania się obrońcom lub wywalczenia rzutu rożnego ich gra była wyraźnie słabsza od przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 3:0

Źrodło: dzień dobry tvn