Na początku maja Dawid Kwiatkowski rozpoczął swoją najnowszą trasę koncertową „Happyhard Tour”. W jej ramach odwiedzi prawie 30 polskich miast, nie zapominając też o wielkopolskich fanach. Idol nastolatek zagra aż w sześciu miastach naszego regionu! Czy zaprezentuje piosenki z nadchodzącej płyty?

Dawid Kwiatkowski już zagrał w ramach trasy koncertowej w Lesznie.Dawid Kwiatkowski zadebiutował w 2013 roku, w krótkim czasie stając się idolem polskich nastolatek. Jego przeboje, takie jak „Na zawsze”, „Jesteś”, „Jak to” czy „Biegnijmy”, zostały obejrzane w serwisie YouTube miliony razy, a każdy jego koncert przyciąga tysiące fanek, przez które został okrzyknięty polskim Justinem Bieberem.

Pierwszy album Kwiatkowskiego pt. „9893” zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia OLiS. Jego kolejne krążki „Pop & Roll” i „Element trzeci” tylko umacniały jego status młodej gwiazdy popu. Ostatnią pozycją w dorobku piosenkarza jest wydana przed dwoma laty płyta „Countdown”, która również okazała się hitem. Na początku roku 22-letni wokalista opublikował klip do utworu „Jesteś”, zapowiadający jego nowy materiał. Można liczyć, że piosenki, które się na nim znajdą będzie można usłyszeć podczas najbliższych koncertów.

Dawid Kwiatkowski w ramach trasy koncertowej „Happyhard Tour” wystąpi w kilku wielkopolskich miastach


Dawid Kwiatkowski - „Happyhard Tour”w Wielkopolsce


* Środa Wielkopolska (26 maja),
* Poznań (2 czerwca),
* Krobia (17 czerwca),
* Międzychód (24 czerwca),
* Stęszew (30 czerwca)
* Chodzież (30 czerwca)

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych koncertów zostaną podane wkrótce.

Bilety od 69 zł.

***
- Brakowało mi tego szału, bo szaleństwo to jest moje drugie "ja". Chciałbym, żeby ludzie z tej trasy wychodzili szczęśliwi i czuli to przez długi czas - powiedział wokalista


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku
Koncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!