Pomagamy małemu Olkowi Pomagamy małemu Olkowi

(© arch. organizatorów)

Przedstawiamy Państwu limitowaną serię kart z wizerunkami królów, królowych i rycerzy z czasów dynastii Piastów. To niezwykła talia kart, która wspiera leczenie małego Olka, o którym już wspominaliśmy na naszym portalu.

TUTAJ PRZECZYTASZ WIĘCEJ NA TEMAT CHOROBY OLKA
Mały Olo liczy na naszą pomoc

Wybrane postaci to koronowani władcy Polski: Bolesław Chrobry, Bolesław Śmiały, Władysław Łokietek i Kazimierz Wielki. Seria ilustracji jest swobodną interpretacją opartą głównie na poczcie Jana Matejki (w mniejszym stopniu na poczcie toruńskim), rycinach i malowidłach średniowiecznych oraz tablicach historycznych.

W trakcie pracy nad tą serią kart do osób zajmujących się pracą dotarła wiadomość o chorobie chłopca, który urodził się z hiperglicynemią nieketotyczną, padaczką lekoodporną oraz hipotonią mięśni. Więcej dowiecie się wpisując #otojestolo. Olek jest dzielnym wojownikiem o złotym sercu, który mimo bardzo młodego wieku i przeciwności robi ogromne postępy, dlatego został Piątym Królem Aleksandrem i zgarnie 7% zebranej kwoty w formie należnej mu daniny na dalszą walkę. Do każdego zestawu zostanie dołączona karta w formie wizytówki z podziękowaniem za wsparcie.

Więcej informacji i akces zakupu kart z wpłatą można dokonać na specjalnej stronie:
TUTAJ MOŻESZ WESPRZEĆ PROJEKT
KLIKNIJ I WESPRZYJ TEN PROJEKT KONIECZNIE

Strażacy walczyli z ulewą, a mieszkańcom przeszkadzał hałas. Zawiadomili policję[/b]

Gniezno: Królewski Festiwal Artystyczny 2018

źródło: gloswielkopolski.pl/x-news.pl.

30 tys. nagrody za pomoc w ujęciu sprawców śmierci czterech fok.

źródło: TVN24/x-news.pl.

center>


Dziecko

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!